Zamojska Grupa Fotograficzna

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Zamojska Grupa Fotograficzna
Zamojska Grupa Fotograficzna

Intro

 

 

Jesteśmy grupą ludzi, którzy poznali się w internecie na forum dyskusyjnym CyberFoto.pl, i połączyły ich dwie rzeczy: zainteresowanie fotografią oraz mieszkanie w tak pięknym mieście jakim jest Zamość. Teraz spotykamy się i wspólnie uwieczniamy zakamarki Zamościa, przy okazji rozwijając nasze umiejętności.


 

O prawach autorskich

Paragraf

Przypominamy że, wszystkie zdjęcia zamieszczane na stronach www.zgf.org.pl są objęte prawami autorskimi. Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów zamieszczonych w tym serwisie jest uzależnione wyłącznie od decyzji autora. W tym celu należy się kontaktować bezpośrednio z autorami fotografii. Informację o autorze danego zdjęcia można znaleźć w opisie zdjęcia, jego metadanych lub znaku wodnym.

Członkowie ZGF (autorzy artykułów zamieszczanych w serwisie www.zgf.org.pl), zamieszczając tu swoje prace, wyrażają zgodę na ich prezentację jedynie w obrębie strony.

Czekam na sugestie poprawek.


 

O członkostwie

Do grupy może należeć każdy, kto czuje, że fotografia jest dla niego czymś więcej niż tylko bezdusznym naciskaniem spustu migawki.
 
Nie ma ograniczeń wiekowych. Nie ważne czy jesteś kobietą czy mężczyzną. Nie jest istotne jaki masz aparat, ani ile akcesoriów do niego. Każdy kto tylko chce, potrafi robić świetne zdjęcia również najprostszymi aparatami. Trzeba poznać swoje narzędzie, a efekty mogą okazać się zaskakujące. Nie należy się krępować brakami umiejętności. W grupie zawsze znajdą się osoby, które służą radą. Taki właśnie jest cel grupy - rozwijanie pasji, nauka nowych technik i trików fotograficznych.
 
Oczekujemy od członków odrobiny zaangażowania, pojawiania się na spotkaniach i dzielenia własnymi doświadczeniami. Zaproponuj temat, miejsce, wydarzenie godne uwiecznienia i razem wyruszmy tam z aparatami. Udzielaj się na stronie ZGF, daj się poznać, pokaż co potrafisz i co zrobiłaś(eś) z nami na spocie.
 
Zapewniamy, że każdy spotka się z przyjacielską atmosferą. Pomagamy sobie wzajemnie w doskonaleniu umiejętności. Pochwalimy dobrą robotę, wytkniemy sobie błędy w zdjęciach i zastanowimy się jak ich unikać. Porozmawiamy o sprzęcie, zasugerujemy co kupić, a czego unikać i dlaczego.
 
Zapraszamy.